درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

۱۵۲
دوره های برگزارشده
۳۸
مدرس معتبر
۵۸۴۰
دانشجو
۹۵۰۳۴
دنبال کننده خارجی

“هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش .”

نورمن وینسنت پیل

کار ما چیست

مجموعه های آموزشی هنر نمای ماندگار شامل :
آموزش فوق تخصصی پلاگین ویری
آموزش تخصصی مدلسازی در تری دی مکس
آموزش حرفه ای پست پروداکشن در معماری
و مجموعه آموزشی قدرتمند پرودیتل که شامل اموزش نرم افزار های اتوکد، رویت و سالید ورک می باشد.

طبق امار سالانه مراجعه کنندگان این مجموعه نشان میدهد بیش از ۹۰% دانشجویان معماری برای ورود به بازارکارنیاز به این مجموعه ها دارند که تا به امروز توانسته ایم بیش از ۸ هزار دانشجو در این رشته را داشته باشیم.

این در حالی است که مراکز دولتی از نیروهای تحصیل کرده اشباع شده و فارغ التحصیلان دانشگاه ها بدون هیچ مهارت و تجربه ای وارد بازار کار میشوند که پتانسیل اشتغال مهارت ورزان رشته های مختلف را دارند.

با این شرایط آکادمی هنر نمای ماندگار بزگترین تولید کننده ویدیو های آموزشی در کشور و حسین مشایخی دارای مدرک استاد تمامی ویری نماینده رسمی کمپانی Chous group در ایران توانسته دانشجویان رشته معماری را به بازار کار دعوت کند.

پکیج های آموزشی هنرنمای ماندگار دارای پشتیبانی آموزشی و فنی می باشند که اعضا شرکت شبانه روزی پاسخگوی سوالات هنرجویان خود می باشد.

ما چه میکنیم

استودیو هنرنمای ماندگار در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ با شماره ثبت ۴۹۷۹۷۶ به مدیریت مهندس حسین مشایخی با هدف رشد روز افزون آموزش های مجازی نسبت به دیگر دوره های آموزشی افتتاح شد.
قابلیت های آکادمی ماندگار :
با استفاده از نرم افزارهای تری دی مکس و ویری توانسته مدل های سه بعدی خود را با کیفیتی رئال و قابل قبول ارائه دهد و همچنین توانسته مجموعه های آموزشی مجازی خود را در سراسر کشور در اختیار علاقه مندان ورود به بازار کار قرار دهد.

 

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا